ZP přispívají na dentální hygienu

Prevencí vzniku zubního kazu a paradentózy je nejen pravidelná návštěva zubního lékaře, ale především správná domácí i pravidelná profesionální dentální hygiena. Odbornou dentální hygienu doporučujeme provádět minimálně jednou za šest měsíců. 

 dentální hygiena v Schill Dental Clinic,

V letošním roce mohou klienti zdravotních pojišťoven (ČPZP, VZP, VOZP, OZP, ZPMVCR, ZPŠ, RBZP) čerpat až do vyčerpání příspěvky na dentální hygienu dle stanovených podmínek dané pojišťovny. Příspěvek na dentální hygienu se pohybuje v rozmezí od 400,- do 4 590,- Kč.

Více informací: http://www.asociacedh.cz/prispevky-na-dentalni-hygienu-pro-klienty-zdravotnich-pojistoven-v-roce-2018/

Tyto příspěvky lze využít i na dentální hygienu u nás v Schill Dental Clinic, kde Vás čeká vyšetření parodontu a zhodnocení stavu vašich dásní, profesionální vyčištění dutiny ústní a odstranění zubního plaku a kamene včetně odstranění nežádoucí povrchové pigmentace způsobeném vnějšími vlivy. Naše hygienistky Vás zároveň provedou nácvikem správné techniky čištění zubů.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.

CAPTCHA
Tahle otázka má zabránit spamu.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.