Estetická stomatologie

Bílé zuby a dokonalý úsměv jsou nejen znakem fyzického zdraví a síly, ale pro mnoho lidí i estetickou nutností. Krásné a zdravé zuby reprezentují a dodávají sebevědomí. O estetické stomatologii, možnostech bělení zubů a celkové rekonstrukci úsměvu hovořila v pořadu Sama doma paní doktorka Hana Velebilová.

Prolog

MDDr. Velebilová - Schill Dental Clinic Praha - Sama domo ČT - Estetická stomatologie

Hlavní téma

MDDr. Velebilová - Schill Dental Clinic Praha - Sama domo ČT - Estetická stomatologie

Estetická stomatologie, jak ji známe dnes, nabízí velkou škálu možností, které jsou pro klienta minimálně invazivní a přitom dosáhnou požadovaného výsledku. Krásných bílých zubů lze docílit ordinačním nebo domácím bělením. Obě dvě formy bělení zubů by klienti měli vyhledávat pouze na kvalifikovaných zubních klinikách a zdravotních zařízeních. Před samotným bělením je třeba se nejdříve poradit se zubním lékařem, který nejlépe ví, jaký je stav zubů klienta a zda bělení nepřinese více škody než užitku. Následně by měl absolvovat dentální hygienu, která zuby dokonale připraví na samotné bělení. Domácí bělení je sice pomalejší metoda bělení zubů, ale zároveň je dlouhodobější a zajistí, že se bělící přípravek dostane do středu zubu, aniž by poškodil zubní sklovinu.

Celková změna úsměvu je složitější proces, který vyžaduje více času a především spolupráci a společný dialog mezi pacientem, zubním lékařem a dalšími odborníky. Jak probíhá rekonstrukce úsměvu od první návštěvy pacienta až po konečný zákrok? Co je ještě důležité vědět o bělení zubů? To vše se dozvíte v záznamu pořadu Sama doma.

Rychlá objednávka

Přijímáme nové pacienty!

Zasláním vyplněného formuláře berete na vědomí, že společnost Schill Dental Clinic Praha s.r.o. bude zpracovávat Vaše osobní údaje výhradně za účelem vyřízení Vaší objednávky.

Zároveň naše společnost přistupuje k ochraně Vašich osobních údajů seriózně, a proto směrujeme Vaši pozornost na Poučení dotčené osoby, kde se dozvíte kompletní informace o Vašich právech a způsobu zpracování Vašich osobních údajů.

CAPTCHA
Tahle otázka má zabránit spamu.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.